Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Koliko/koje serija/e trenutno gledate  (Posjeta: 96463 puta)

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline MLATA

• Razina 2
  • Spol: Muški
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #900 u: Srpanj 14, 2020, 00:19:48 prijepodne »
The Good Fight
https://www.imdb.com/title/tt5853176/?ref_=nv_sr_srsg_0

prve dve sezone su bile zaista zanimljive za gledanje s posebnim akcentom na moguće slučajeve kada advokatura dolazi najbolje do izražaja, ali u 3. sezoni su zaista smorili sa preovlađujućom političkom tematikom i video klipovima, jedva da odgledah do kraja tu sezonu ... neko nedavno reče da će biti i 5. sezona, ali samo da se 4. sezona, koju počinjem gledati, vrati u bolje dramske zaplete ... Verujem u glumačko umeće Christine Baranski ...

evo završih i 4. sezonu ... kakve budalaštine su stavili u scenario, pa nisam mogao da verujem ... prva sezona ima 10 epizoda, pa onda u drugoj 13 (tu su se zaleteli) a onda usporili u trećoj ponovo na 10 i konačno shvatili u četvrtoj da nemaju snage da to ljudski odrade i dali samo 7 epizoda ... pa ako u 5. sezoni bude 5 epizoda možda se i prevarim pa pogledam, ali mislim da se to neće dogoditi ... ne preporučujem za gledanje

Offline SubsMasta

• Razina 0
« Odgovori #901 u: Srpanj 14, 2020, 00:25:44 prijepodne »
Gledam The OA trenutno. Jako zanimljivo za sad, a ostala mi je još zadnja epizoda prve sezone.

Offline coex01

• Razina 1
  • *
  • Spol: Ženski
« Odgovori #902 u: Srpanj 15, 2020, 12:19:47 poslijepodne »
Pogledala sam seriju East Bound And Down. Radi se o propalom igracu bejzbola koji je nekad bio uspesan. Koji je totalni ego manijak i neverovatno se ponasa. Skoro svaki lik u ovoj seriji je totalni kreten. Pored mnostva psovki, uvreda i okreta od kojih bukvalno glava boli koliko su idiotski. Super je glumacka ekipa i odlicnosu izneli sve.

Offline Turab

• Razina 2
« Odgovori #903 u: Srpanj 15, 2020, 13:52:24 poslijepodne »
Baghdad Central

Offline spacedirector

• Razina 1
  • *
« Odgovori #904 u: Srpanj 15, 2020, 16:48:12 poslijepodne »
Jos imam za pogledati zadnji nastavak 4.sezone inside no.9, serija me je bas ugodno iznenadila sa svojim pricama i obratima na kraju svakog nastavka, komedija, horor, triler..  birajte žanr, svega ima.
Narcos 3.sezona zadnji nastavak mi takodjer ostao, nakon dugo vremena sam se vratio narcosima, i ugodno sam iznenadjen 3.sezonom, nadam se sa cu poceti i sa narcos mexico.

Mislim da cu sasa dati sansu seriji black lake, nekakav misterij triler svedski..
https://m.imdb.com/title/tt5603186/

Offline zuza

• Razina 3
« Odgovori #905 u: Srpanj 15, 2020, 19:08:55 poslijepodne »
Kad sam vec na gledanju serija iz Drugog svetskog rata sad gledam jednu mislim Norvesku seriju,zove se Kampen om tungtvannet ili Rat za tesku vodu.Radi se o sest Norveskih rodoljuba koji su sprecili naciste da prave tesku vodu,koja je glavni elemenat za pravljenje atomske bombe.Sve preporuke za gledanje.

Offline violin1926

• Razina 0
« Odgovori #906 u: Srpanj 16, 2020, 17:22:15 poslijepodne »
Trenutno pratim "Friends" (po stoti put), "Modern Family", "How I Met Your Mother", "The Big Bang Theory" (povremeno, također sve već odgledano), "911" mi je ful zanimljiva serija, kao i "The Marvelous Mrs Maisel". Pokušavam se nagovoriti da počnem gledati "The Crown" i "Breaking Bad", a ne mogu dočekati novu sezonu "La Casa de Papel"!

Offline Šampinjon

• Razina 0
« Odgovori #907 u: Srpanj 16, 2020, 21:30:32 poslijepodne »
Dark Angel (pustiš mozak na ispašu i ide), Arrow (rolerkoster zanimljivosti i uvreda za inteligenciju, trenutno na polovini 4. sezone) i Game of Thrones. Reprizno prvih 7 sezona pa da se bacim na poslednju i konačno vidim taj "famozni" kraj koji skoro svi opljuvaše, a ja poživeh do sada bez spojlera i nemam pojma na šta će izaći...

Offline Kat

• TDDCrew User
« Odgovori #908 u: Srpanj 16, 2020, 23:19:10 poslijepodne »
Dark Angel (pustiš mozak na ispašu i ide), Arrow (rolerkoster zanimljivosti i uvreda za inteligenciju, trenutno na polovini 4. sezone) i Game of Thrones. Reprizno prvih 7 sezona pa da se bacim na poslednju i konačno vidim taj "famozni" kraj koji skoro svi opljuvaše, a ja poživeh do sada bez spojlera i nemam pojma na šta će izaći...

Drago mi je što ćeš pogledati GoT " u komadu", jer je potpuno drugačiji utisak kad se gleda  tako, nego posle pauze od 1.5 god.  i verujem da će ti se svideti kako su završili priču. :)

Spoiler: prikaži
A to što su je mnogi "popljuvali" je baš zbog toga što su zaboravili kako je sve počelo, od koga je krenulo,oko koga se "vrtelo"....

Offline Bugarak

• Razina 2
« Odgovori #909 u: Srpanj 19, 2020, 12:05:08 poslijepodne »
Trenutno gledam The Last Dance https://www.imdb.com/title/tt8420184/?ref_=nv_sr_srsg_0
Odgledao sam 7 epizoda, i iako nisam neki ljubitelj sporta, serija mi je zanimljiva.
Poseban utisak su mi ostavile fotografije vrunskih sportskih fotografa snimljene za vreme karijere Majkla Džordana i ostatka ekipe. Svi koji vole dokumentarne serije neće se pokajati.

Offline Kleo213

• Razina 0
« Odgovori #910 u: Srpanj 20, 2020, 21:10:11 poslijepodne »
Trenutno gledam, Das Boot. Meni odlična prva sezona, juce zavrsio :D

Offline gorangbm

• Razina 0
« Odgovori #911 u: Srpanj 22, 2020, 22:31:06 poslijepodne »
This is Us, četvrta sezona. Kvalitet serije je na istom niovou u svim sezonama

Offline zuza

• Razina 3
« Odgovori #912 u: Srpanj 23, 2020, 15:12:19 poslijepodne »
Gledam drugu sezonu Francuske serije Marsej sa Depardjeom u glavnoj ulozi.Jeste malo politicka prica cega ja nisam bas ljubitelj,al Depardje je glumcina ,pa bas gledam i uzivam.On je gradonacelnik Marseja,malo politike,malo kriminala,malo porodicnih prica,vredi pogledati.

Offline Turab

• Razina 2
« Odgovori #913 u: Srpanj 23, 2020, 22:57:09 poslijepodne »

Offline SubsMasta

• Razina 0
« Odgovori #914 u: Srpanj 24, 2020, 16:44:09 poslijepodne »
Završio s The OA pa krenuo s Deadwood: https://www.imdb.com/title/tt0348914/

Offline atma

• Razina 1
  • *
  • Just keep swimming
« Odgovori #915 u: Srpanj 25, 2020, 17:56:48 poslijepodne »
Party down... čini mi se nešto zabavno i pametno....

https://www.imdb.com/title/tt1073507/

Offline coa

• TDDCrew VIP
« Odgovori #916 u: Srpanj 26, 2020, 00:16:11 prijepodne »
ne cini ti se. ;)
1993-2020

Offline gojkosp

• Razina 0
« Odgovori #917 u: Srpanj 31, 2020, 11:09:36 prijepodne »
Upravo odgledao Boardwalk Empire,počeo Mrs. Wilson,a uporedo Friday Night Dinner i Malcolm in the Middle.

Offline zuza

• Razina 3
« Odgovori #918 u: Kolovoz 03, 2020, 14:43:47 poslijepodne »
Zavrsila sam Hunters,Al Pacino je odrzao svima cas glume i sto bi rekao Godm kraj je sokantan,necu otkrivati.A onda sam pocela da gledam sedmu sezonu Engrenages.Francuzi su kraljevi krimica.

Offline HITMAN74

• Razina 1
  • *
« Odgovori #919 u: Kolovoz 11, 2020, 02:11:19 prijepodne »
Bron/Broen tj. Most
Odgledao sve 4 sezone i baš mi se sviđa kako skandinavci to zapletu.Glavna detektivka Saga Noren mi je baš super lik, hladna Šveđanka, koja strogo radi po pravilima, ali je odlična u svom poslu. Moram da kažem i da je kraj serije jedan od boljih koje sam video. Moja preporuka, ako neko nije gledao

Offline zuza

• Razina 3
« Odgovori #920 u: Danas u 09:41:33 »
Zavrsavam opet jednu ratnu seriju i odusevljena sam.Radi se o seriji World on fire.Divna Engleska serija pred pocetak Drugog svetskog rata i tokom njega.Sve preporuke za gledanje.