Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Search Party  (Posjeta: 5983 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Ivan

• ΤDDCrew
  • Spol: Muški
Odg: Search Party
« Odgovori #30 u: Prosinac 21, 2017, 12:12:25 poslijepodne »
 :clapp
English transcripts? Where we're going, we don't need english transcripts.

Offline Stimpson

• Razina 3
« Odgovori #31 u: Prosinac 21, 2017, 12:27:23 poslijepodne »
Prevela sam 2. sezonu.
Nije me nimalo razočarala, ali neću ništa da pišem dok ne pogledate, baš me zanima šta mislite. Coa, Stimpsone, je l' gledate?  ;D
Samo napomena što se tiče 10. epizode. Postoje verzije sa cenzurisanim i necenzurisanim scenama. Prva koju sam prevela je za necenzurisanu verziju, a obradiću titl i za ovu drugu.
Uživajte!  ;)

EDIT: Cenzurisana verzija je totalno besmislena, bez ikakvog razloga su izbačene bezazlene scene i komentari, dovoljan je titl za ovu prvu.
Ostalo mi da pogledam zadnje tri, ali do sada vidjeno, nista losija u odnosu na 1.sezonu...Malo vise triler momenata, ali kao i u prosloj sezoni, lepo si rekla, sve je to pozadinski, a fokus bacen na ispraznost! Hvala za sjajne prevode, a i hvala za obavestenje da se odma' bacim na necenzurisanu verziju!

Offline coa

• TDDCrew VIP
  • 91:72, 107:69, 97:54
« Odgovori #32 u: Prosinac 21, 2017, 12:38:48 poslijepodne »
svaka cast biksi ekspres  :sbowing_100-106
nijesam pocinjao jos drugu sezonu nadam se za vikend, jer... visok datum u mjesecu  ;D
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Online bilja

• TDDC
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
« Odgovori #33 u: Prosinac 21, 2017, 12:51:22 poslijepodne »
Sve prevode sam posvetila vama dvojici.  :beer2:
Meni je ova sezona bila bolja od prve. U prvoj su mi svi likovi bili prečudni i do bola iritantni onako razmaženi i samoživi. Ma obični foliranti.  ;D Druga ima uzbudljiviju radnju i sramota me da priznam, ali navijala sam za razmaženu ekipu.  :smfor (9):

Offline Stimpson

• Razina 3
« Odgovori #34 u: Prosinac 21, 2017, 21:27:39 poslijepodne »
Bacamo se na gledanje zavrsne tri i u potragu za jos po neku nesvakidasnju seriju! Sto se tice posvete :smfor (25):, a moze i  :beer2: Hvala jos jednom na sjajnim prevodima!!!

Online bilja

• TDDC
« Odgovori #35 u: Prosinac 21, 2017, 21:44:53 poslijepodne »
 :bear3:
Živeli i uživaj u završnici sezone!

Offline coa

• TDDCrew VIP
« Odgovori #36 u: Prosinac 22, 2017, 08:51:50 prijepodne »
Sve prevode sam posvetila vama dvojici.  :beer2:
hvala biksi!
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline coa

• TDDCrew VIP
« Odgovori #37 u: Siječanj 15, 2018, 12:16:02 poslijepodne »
pogledah prve 3.
cini mi se slabija. prvu sezonu sam odma pospremio i bas mi je legla serija bez obzira na konfuzno/zbrzanu zavrsnicu. neki prvi utisak da su se previse uozbiljili. no dobro, mozda i logicno zbog desavanja u finalu. svako se nosi sa tim na svoj nacin. svako svoje demone.
ne znam sto ce sa santal, kao da je tu tek reda radi. bas mi je visak. samo da ne bude patetisanja, a vec vidim da oce, sa ljubavnim trouglom. to bi me bas odbilo od serije.
inace, santal je pregrdna.
c/p

Online bilja

• TDDC
« Odgovori #38 u: Siječanj 15, 2018, 12:23:27 poslijepodne »
Šantal je stvarno pregrdna. Ali nije višak i neće je biti mnogo u sezoni, mada je ključna za dešavanja na kraju.  ;D
Gledaj dalje obavezno, ima mnogo zanimljivih stvari.

Offline coa

• TDDCrew VIP
« Odgovori #39 u: Siječanj 15, 2018, 12:40:12 poslijepodne »
to je lijepa vijest onda  ;D
ne mogu je gledat, hahahahaha!
c/p

Offline coa

• TDDCrew VIP
« Odgovori #40 u: Veljača 12, 2018, 10:42:44 prijepodne »
pogledao 4 i 5. mozda i najbolje ep u seriji. bas se zakomplikovalo, dosta je napeto i sad krece prava zajebancija. samo da ne bude fail kao sa zavrsnicom prosle sezone kad su posegnuli za najjednostavnijim rjesenjima i upropastili do tad odlicno gradjenu pricu.
gluma je sjajna. odlicno su skinuli te razmazene likove koji bi guzice dali za minut slave. bas talentovana ekipa. svaka im cast.
c/p

Offline coa

• TDDCrew VIP
« Odgovori #41 u: Veljača 16, 2018, 08:56:30 prijepodne »
zavrsih drugu sezonu. bolja od prethodne, iznenadjujuce mracna, crnohumorna rekao bih.
ovaj put nijesu ponovili gresku/e iz prve sezone, vec su sasvim ok otpetljali neke zaplete/podzaplete, jos bolje poradili na kompleksnosti likova i fino zaokruzili sezonu, tj. bas dobro.
Spoiler: prikaži
neocekivano mi je ono sa ejpril, dio da ih je ona ucjenjivala. skroz sam zaboravio da je ona uopste u seriji  :? ??
pretpostavio sam da ce je neko pospremit. e sad je li... ne znam. ali opet nekako mislim da je neko drugi prodao mrcenu dori. neko iz njene ekipe.
jako mi se svidjelo kako je psiho ejpril opisala dori i drugare, kad je pricala sa njom na onom trajektu. a isto tako sam mogao osjetit dorin bijes kad je gurnula. mislim, i ja sam ludio od svega sto im je napravila, nije da nijesu zasluzili ali opet to njeno ucjenjivanje, tvrdoglavost, pohlepa... je ne cini nista boljom od njih.

gej lik, standardno. ne zna sta ce sa sobom. mozda i najupecatljiviji lik u seriji. kad ga je onaj taksista pitao kolko je bio na rehab, ahhaahhahaha, dva dana veli, ahahahahha! pa kako je razmazen, pi!
ostatak ekipe jako dobar takodje. standardna uloga dzeja duplasa, stalno neki ekscentrik koji pogledom zavodi dobre ribe  ;D
detektivka isto dobra, bice i njena prica tek zanimljiva...
bix, hvala za prevode jos jednom  :smfor (26):
c/p

Online bilja

• TDDC
« Odgovori #42 u: Veljača 16, 2018, 10:09:14 prijepodne »
Drago mi je da si pogledao sezonu do kraja.  :smfor (26):
Ja sam prvenstveno oduševljena glumom cele ekipe, sjajni su svi do jednog, pa čak i mrčena Šantal  ;D, a gej lik je i meni najupečatljiviji i najjače je odglumio.

Offline coa

• TDDCrew VIP
« Odgovori #43 u: Veljača 16, 2018, 12:36:30 poslijepodne »
da, gluma je trejdmark ove serije.
c/p

Offline coa

• TDDCrew VIP
« Odgovori #44 u: Listopad 09, 2019, 08:20:57 prijepodne »
c/p

Online bilja

• TDDC
« Odgovori #45 u: Listopad 09, 2019, 11:17:25 prijepodne »