Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Koliko/koje serija/e trenutno gledate  (Posjeta: 107240 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Duško

• Razina 1
  • *
  • Spol: Muški
Odg: Koliko/koje serija/e trenutno gledate
« Odgovori #990 u: Listopad 16, 2020, 21:56:30 poslijepodne »
Ljudi kakva serija, upravo sam odgledao prvu sezonu serije Belfer... Poljska serija koja je za svaku preporuku.

Offline hyde_sb

• TDDC
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
« Odgovori #991 u: Listopad 17, 2020, 15:28:16 poslijepodne »
Ljudi kakva serija, upravo sam odgledao prvu sezonu serije Belfer... Poljska serija koja je za svaku preporuku.

Gde si našao titlove za drugu sezonu?

napisao je da je pogledao 1. sezonu.

Offline godm

• Razina 3
« Odgovori #992 u: Listopad 17, 2020, 18:19:29 poslijepodne »

Vidim da ti se sviđa Belfer pa evo jedna preporuka od mene. The woods ima engleski naziv ali je poljska serija, možda još bolja od Belfera.
da su virus nazvali Hajduk ne bi nikad ušao u  Evropu

Offline Duško

• Razina 1
  • *
« Odgovori #993 u: Listopad 20, 2020, 18:28:20 poslijepodne »

Vidim da ti se sviđa Belfer pa evo jedna preporuka od mene. The woods ima engleski naziv ali je poljska serija, možda još bolja od Belfera.
Hvala na preporuci, The woods je zaista odlična serija...  Odgledao sam za sada 3 epizode i mogu da kažem da sam prijatno iznenađen. Uopšte nisam očekivao od Poljaka nešto ovako dobro.  Mnogo je bolja od serije Belfer

Offline Kat

• TDDCrew User
  • Spol: Ženski
« Odgovori #994 u: Listopad 22, 2020, 20:44:52 poslijepodne »

Trenutno gledam rusku seriju To the lake (Epidemiyahttps://www.imdb.com/title/tt9151230/
i oduševljena sam(pogledala 5 od 8 epizoda).

Spoiler: prikaži
Po izbijanju epidemije, grupica Moskovljana  se uputila na put ka jezeru koje je udaljeno više od 1000km,na sigurno.

Odlična priča i karakterizacija likova,puna  napetosti,obojena ruskim "duhom" ne samo da drži pažnju nego prosto uvuče gledaoca
(imam utisak kao da sam tamo, da i ja proživljavam ono kroz šta oni prolaze  ;D ).

Offline Duško

• Razina 1
  • *
« Odgovori #995 u: Jučer u 19:17:21 »

Trenutno gledam rusku seriju To the lake (Epidemiyahttps://www.imdb.com/title/tt9151230/
i oduševljena sam(pogledala 5 od 8 epizoda).

Spoiler: prikaži
Po izbijanju epidemije, grupica Moskovljana  se uputila na put ka jezeru koje je udaljeno više od 1000km,na sigurno.

Odlična priča i karakterizacija likova,puna  napetosti,obojena ruskim "duhom" ne samo da drži pažnju nego prosto uvuče gledaoca
(imam utisak kao da sam tamo, da i ja proživljavam ono kroz šta oni prolaze  ;D ).
To the lake, odlična akciona serija. Nisam baš neki ljubitelj akcija, ali je ova baš dobra. Dobro se odvija priča, intersantni su odnosi između likova, interesantna je tema. Iako je serija puna akcije dobro se drži fokus na glavnoj priči

Offline coa

• TDDCrew VIP
  • 1993-2020
« Odgovori #996 u: Jučer u 22:04:58 »
ja reko top of d lejk.
Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtag.