Gdje i kako ćete dočekati Novu godinu?
- Sam/a, u podrumu pod inox bačvom od 50l
- Sam/a, na susjedovom tavanu, s pršutima
- Uski krug prijatelja, meso i piće
- Na nekom od trgova, kafića, diskoteka
- Slavljenje Nove je iluzija
- Neki narodnjački klub, razbijajući čaše
- Na forumu, svađajući se s temama
- Jest ću paštetu i igrat WoW
- Sam/a, u podrumu pod inox bačvom od 50l
- Sam/a, na susjedovom tavanu, s pršutima
- Uski krug prijatelja, meso i piće
- Na nekom od trgova, kafića, diskoteka
- Slavljenje Nove je iluzija
- Neki narodnjački klub, razbijajući čaše
- Na forumu, svađajući se s temama
- Jest ću paštetu i igrat WoW
0
0
!!!


Svake zime pogledam poveci deo Nothern e.