1. Ankete
  2. Anketa: Gdje i kako ćete dočekati Novu godinu?

Anketa: Gdje i kako ćete dočekati Novu godinu?

Nitko trenutno ne čita ovu temu.

Gdje i kako ćete dočekati Novu godinu?

U tijeku
Pravila
Jedan izbor
Vidljivost
Prikaži rezultate svima
Fleksibilnost
Standardna pravila
Sam/a, u podrumu pod inox bačvom od 50l 2 (10%)
Sam/a, na susjedovom tavanu, s pršutima 0 (0%)
Uski krug prijatelja, meso i piće 9 (45%)
Na nekom od trgova, kafića, diskoteka 2 (10%)
Slavljenje Nove je iluzija 4 (20%)
Neki narodnjački klub, razbijajući čaše 0 (0%)
Na forumu, svađajući se s temama 2 (10%)
Jest ću paštetu i igrat WoW 1 (5%)

Ukupno glasova: 20

Prijavite se kako biste glasali.
Glasanje gostiju koristi trajni token u pregledniku. Brisanje podataka preglednika i dalje ga može resetirati.
Tema je zaključana.
Gdje i kako ćete dočekati Novu godinu?

- Sam/a, u podrumu pod inox bačvom od 50l
- Sam/a, na susjedovom tavanu, s pršutima 
- Uski krug prijatelja, meso i piće
- Na nekom od trgova, kafića, diskoteka 
- Slavljenje Nove je iluzija 
- Neki narodnjački klub, razbijajući čaše 
- Na forumu, svađajući se s temama
- Jest ću paštetu i igrat WoW 
0 0
Svake godine meni je to - kako god ispadne. Tu, tamo, društvo, bez, doma... Sve valja.
Jedino što ne dolazi u obzir je drćiguz na otvorenom, koncertu kakvog domaćeg kiča, a kemijskog wc-a nigdje. Prestar za ta sranja. :D
1 0
JoxerTM
Jedino što ne dolazi u obzir je drćiguz na otvorenom, koncertu kakvog domaćeg kiča, a kemijskog wc-a nigdje. Prestar za ta sranja. :D

slažem se.. ako je išta naporno i iritantno, to je onda ta solucija.. Sinki, što nema nigdje kod kuće s najmilijima (muž, dijete, pas, laptop, cigara, kava):hslocked:
0 0
Doma uz omiljene serije  :sbowing_100-106 !!!
0 0
Na samu novu godinu najvjerojatnije radim cijeli dan...  :chop:
0 0
Nije mi napeto više ti izlasci, provodi i to. Za to mogu reći samo ovo, što će gospodin, a i gospođa Hyde pokazati.
Photo

A planiram cilu večer provesti uz Hobbita, extended verzije.
0 0
:smfor (24): :smfor (24): :smfor (24): :smfor (24): :smfor (24): :smfor (24):

hyde  :000
0 0
Uz komp, tacnije uz "mafiozu" ako do tada skupim dovoljno postova da otkljucam titlove.  ;D

U suprotnom skacem sa Brankovog sto odsto. :s
0 0
Kuci uz voljenu osobu. Slazem se sa komentarom iznad, ne mogu da docekam da mogu da otkljucam titl serije Northern exposures, jedina serija koju hocu da gledam, a nisam uspela da nadjem odgovarajuci titl uz torent.
1 0
DogsAreTheBestPeople
Kuci uz voljenu osobu. Slazem se sa komentarom iznad, ne mogu da docekam da mogu da otkljucam titl serije Northern exposures, jedina serija koju hocu da gledam, a nisam uspela da nadjem odgovarajuci titl uz torent.
Najbolje. :smfor (26): Svake zime pogledam poveci deo Nothern e.
1 0

Premjesti temu

Odaberite odredišni forum

Spoji teme

Odaberite odredišnu temu (ID)

Preimenuj temu

Preimenuj temu

Potvrda brisanja

Želite li obrisati ovu temu? Ovo će privremeno obrisati temu i njezine poruke.

Tema je zaključana.

Brzi odgovor

🔒 Tema je zaključana.
Pregled se otvara u većem prikazu. Koristite preuzimanje ako želite izvornu datoteku.
Tema 892
Poruka 52,717
Serija 690
Filmova 399
Prijevoda 13,904
Član 9,547

Online korisnici (3)

3 člana 81 gostiju 228 botova Ukupno: 312

Član

Legenda

[ Administrator ] [ Moderator ] [ VIP ] [ Prevoditelj ] [ Član ]

Rođendani danas

Danas nema rođendana.

Najnoviji član

Rekordi posjećenosti

Danas

321

Oduvijek

5266

28.02.2026 12:00

Jezik:

Autorska prava 2016 - 2026 - Prijevodi-Titlovi.org - Sva prava pridržana.

Koristimo kolačiće

Koristimo nužne kolačiće za osnovne funkcije, a opcionalne kolačiće za analitiku i marketing. Saznaj više