Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Filmovi  (Posjeta: 642983 puta)

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline JoxerTM

• TDDCrew User
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #3000 u: Svibanj 15, 2022, 14:39:13 poslijepodne »
sat vremena psihodelije
Mislio sam ga preskočiti, ne da mi se više te marvele gledati.
Ali sat vremena psihodelije... Bio loš ili ne, jebga, namamila si me.  :smfor (6):

Offline Bon

• TDDCrew VIP
  • cinik
« Odgovori #3001 u: Svibanj 18, 2022, 00:18:52 prijepodne »
Pogledao sam Morbius. Trudim se da ne potrošim puno reči. Loše, na momente sam gubio interes. Likovi neizrađeni kao i odnosi. Ne pitam se na čega sam ja potrošio energiju za gledanje nego na čega su oni potrošili. Mislim ono ovo ni ne deluje dovršeno.

Offline hyde_sb

• TDDC
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
« Odgovori #3002 u: Svibanj 28, 2022, 08:09:12 prijepodne »
Top Gun: Maverick

baš dobar film.. dobra priča, puno akcije i kad misliš da je gotovo, nije.. nema nepotrebnih priča i dijaloga, dosta dobre humoristične scene, baš ono film za uživanje.. Tom Cruise odličan kao i uvijek u ovakvim ulogama, a i ostali su se baš fino uklopili.. preporuka ako ne tražite dubokouman film ;D

Offline Sammy_W

• Razina 1
  • *
« Odgovori #3003 u: Lipanj 08, 2022, 15:46:26 poslijepodne »

baš dobar film.. dobra priča, puno akcije i kad misliš da je gotovo, nije.. nema nepotrebnih priča i dijaloga, dosta dobre humoristične scene, baš ono film za uživanje.. Tom Cruise odličan kao i uvijek u ovakvim ulogama, a i ostali su se baš fino uklopili.. preporuka ako ne tražite dubokouman film ;D

Složio bih se sa svime rečenim i dodao bih samo kao pohvalu to što su se fokusirali na baš ono što treba i zbog čega je i prvi, originalni Top gun poseban, jednostavno, a opet privlačno baš zbog toga i svi ti odnosi među likovima, ma savršeno. Također neka me jeza i nostalgija uhvatila na samom početku filma, iako nisam rođen baš u vrijeme izlaska prvog Top guna, al kad krene taj soundtrack i ta atmosfera, mislim da će se svaki fan naježiti kao što sam i ja. Također mi se sviđa i što je novi redatelj (jer je redatelj prvog Top guna, Tony Scott, nažalost umro) režirao jako slično, gotovo identično kao u originalu, mislim da je namjerno proučavao rad Tonyja Scotta baš zbog toga da bude što sličnije, ali nemojte me držati sto posto za riječ haha u svakom slučaju mislim da će se svakome kome se svidio prvi film svidjeti i ovaj nastavak.

Offline hyde_sb

• TDDC
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
« Odgovori #3004 u: Lipanj 08, 2022, 20:35:28 poslijepodne »
CODA

kakav lijep film.. iako je čista fikcija i prepun klišeja, film je prava uživancija.. ja sam ga čitavo vrijeme gledala s nekom knedlom u grlu, a stvarno nisam neki emotivac.. likovi razrađeni, dijalozi svrhoviti, mala Emilia Jones ubila ulogu.. ne čudim se što je dobio Oscara za najbolji film, sve preporuke i od mene  :smfor (26):

Offline SubsMasta

• Razina 3
« Odgovori #3005 u: Lipanj 11, 2022, 22:04:26 poslijepodne »

Slažem se sa svime, subjektivno dajem filmu 10/10. Ne mogu mu naći niti jednu manu, a radi se o akcijskom film što mi je nevjerojatno.

CODA

kakav lijep film.. iako je čista fikcija i prepun klišeja, film je prava uživancija.. ja sam ga čitavo vrijeme gledala s nekom knedlom u grlu, a stvarno nisam neki emotivac.. likovi razrađeni, dijalozi svrhoviti, mala Emilia Jones ubila ulogu.. ne čudim se što je dobio Oscara za najbolji film, sve preporuke i od mene  :smfor (26):

+ na sve što si navela nema na silu ubačenih woke sranja. Baš lijep film, slažem se. Zasluženo film godine.

Offline vrba78

• Razina 0
  • Father,husband, blood donor
« Odgovori #3006 u: Lipanj 23, 2022, 18:50:28 poslijepodne »
Zadnji film koji sam pogledao (u kinu) je Top Gun: Maverick.Mislim da ovaj i ovakve filmove vrijedi i pogledati barem jednom u kinu.Prije toga smo naravno ponovili gradivo i pogledali prvi film,čisto da se podsjetimo.Ovaj novi mi se svidio i mislim da zaslužuje ocjenu koju ima na IMDB-u.Negdje sam pročitao da je ovo najbolja Nemoguća misija  :smfor (24):