Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Novi Postovi

Str: [1] 2 3 ... 10
1
Serije / Odg: Survivor
« Zadnji post od faks86 u Danas u 15:59:45 »
Bilo je dosta zanimljivih faca i dobrih igrača...
Koga bi još voleo ponovo da vidiš, osim ovo dvoje iz finala?  ;D
Ja lično nikoga. Pogotovo ne Džoija i Emeta koji su kopije Luka i Dejvida.  :smfor (8):
2
Serije / Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Zadnji post od dejanptr u Danas u 14:44:49 »
Svima koji vole kostimirane, istorijske serije, preporučujem WOLF HALL iz 2015. godine (BBC, 6 epizoda). Vraća nas u 16. vek, u doba Henrija VIII koga tumači odlični Damian Lewis. Meni je najupeđatljiviji utisak ostavio Mark Rylance kao Thomas Cromwell.

3
« Zadnji post od godm u Danas u 13:25:01 »
Post mortem: No one dies in Skarnes ili nitko ne umire u Skarnesu je još jedna neobična norveška serija slična Utmarku.
Pogrebno poduzeće u mjestu gdje nitko ne umire se naravno nalazi na rubu bankrota. Oni koji i umru na obdukcijskom stolu ožive.
Pošto ljudi koji ožive se hrane ljudskom krvi nekako po definiciji su vampiri, ali ovi norveški su malo drugačiji. Ne smeta im dnevno svijetlo, vide se u ogledalu,
samo kad su gladni pozelene im oči. Po tome serija bi trebala biti horor ali se kod horora čovjek prestraši a ovdje to nije slučaj već se i nasmije.
Opet jedno mala sredina sa čudnim i smiješnim ljudima. Kome se je svidio Utmark može pogledati i ovu seriju.
4
« Zadnji post od dalmatino u Danas u 10:57:08 »
Meni je dojam potpuno obrnut, jer su do kraja otišli oni i za koje sam navijao :smfor (24): Pobjeda je po meni više nego zaslužena. Bilo je dosta zanimljivih faca i dobrih igrača, izazovi su im i dalje odlično zamišljeni. Jedini minus je previše skrivenih idola i pusti obrati, ali to je današnja moderna TV  :smfor (21):

Znači, definitivno jedna od boljih sezona  :smfor (26):
5
« Zadnji post od Klepic u Jučer u 18:41:05 »
Ozark, sezona 3 - postaje superzanimljivo.

Spoiler: prikaži
Wendy lagano uzima konce u svoje ruke  :clapp

Dosta mrtvih na kraju druge sezone

I dalje vrhunska gluma.
6
Serije / Odg: Silent Witness
« Zadnji post od Kume-Kume u Jučer u 17:26:36 »
HVALA,HVALA !!!
7
Serije / Odg: Luther
« Zadnji post od nostalgicar90 u Jučer u 11:01:02 »
Luther se vraća! Snimat će se film za Netflix, pridružit će mu se Cynthia Erivo i Andy Serkis.
8
« Zadnji post od faks86 u Rujan 14, 2021, 13:40:53 poslijepodne »
Najlošija sezona AU dosad. Dobar kasting ih je krasio u prošlim sezonama, sada je bio užasan.
Dvoje ljudi sa bazičnim znanjem je došlo do finala.
Spoiler: prikaži
Doduše Hejli je vratila produkcija onim redemption islandom, tako da bi Džordž trebalo da bude pobednik.
Izlaganje u finalu mu je bilo užasno, zato je i izgubio. Suviše je bio političan, pričao o svemu i ničemu.
Hejli je lepo navela šta je uradila, i iskusno preskočila da kaže da se jedina vratila nazad, čak je spomenula da je pobedila onog profesionalnog biciklistu.

Uskoro kreće američki, nadam se da ćće biti iole zanimljivija od ove.  :EmoticonPrayer2
9
Serije / Odg: Sophie: A Murder in West Cork
« Zadnji post od omar little u Rujan 14, 2021, 08:59:59 prijepodne »
Uz sve, sada već standardne zamerke na račun Netflixovih dokumentaraca, ovaj slučaj mi je bio dovoljno interesantan da „žrtvujem“ tri sata života. Ono što me dodatno nervira, mada za to ne mogu da optužim nikog do irsku policiju i tamošnje sudstvo, je nedostatak jasnog i nedvosmislenog rešenja, odnosno hepienda sa krivcem iza rešetaka. Takođe, za moj ukus bi bilo efektnije da su malo više pritisli irskog državnog tužioca da se dodatno „peče na vatrici“, objašnjavajući zašto gomila posrednih dokaza nije bila dovoljna da se Baileyu bar sudi, za početak. S tim u vezi i da odgovorim na Bebin „zadatak“. Mada smo u nezavidnoj poziciji nekog ko treba da „sudi“ na osnovu jednog filma, bio bih vrlo iznenađen da je Sophie Toscan Du Plantier ubio neko drugi.
Hvala na prevodima!
10
Hardware/Software/Računala općenito / Odg: Snimanje sa TV-a...
« Zadnji post od faks86 u Rujan 13, 2021, 16:43:17 poslijepodne »

Imam taj Orion na telefonu, na kakav program za snimanje misliš? Tj. šta da tražim u app storu? :)
Ja ga imam u okviru MIUI sistema, pokušaj sa screen recorder, samo obrati pažnju da može da snima i zvuk.

Druga opcija ti je da instaliraš bluestacks na komp, on se koristi za emulaciju android sistema.

Treća opcija ti je da instaliraš kodi i na njega Livetvsrbija ili balkangreen addon.

Četvrta opcija ti je da nađeš živu VLC listu (nekad ih je bilo na forumu sultanovic).

Sve u svemu, sve iziskuje malo cimanja.
 Str: [1] 2 3 ... 10