Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Schitt's Creek  (Posjeta: 1198 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline coa

• TDDCrew VIP
  • Spol: Muški
Odg: Schitt's Creek
« Odgovori #30 u: Travanj 04, 2020, 12:16:20 poslijepodne »
sanja marinkovic. jedina koja je uspjela da prica sa palmama...
Sad me podseti da ima neko ko može i Sanji da parira... Lea Kiš je dala Saši Matiću da peva karaoke. No dobro, tu su negde. Mrzi me sad da menjam to u titlu
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Carmela Soprano

• TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 2
  • Spol: Ženski
« Odgovori #31 u: Travanj 13, 2020, 20:42:15 poslijepodne »
Kompletirana druga

nacin kako gledam epizode ove serije, mene podseca pomalo na The Office - sezone se sabijaju u dva dana, idu lagane kratke epizode, u svakoj nesumnjivo ima smesnih dijaloga i situacija, radnja pomalo dobija neku cvrtinu i mislim da ce do finalne epizode 6. sezone (btw, to je za 4 dana, 80. po redu) to imati sasvim drugaciju formu od one na samom pocetku ...
The Office tek počinjem da gledam... to mi je uvek bila jedna od onih serija o kojoj svi pričaju i koju hoću da počnem da gledam, a nikako da nađem vremena. Videću da li je za poređenje sa ovim.

Druga sezona me ovde malo razočarala, nije imala takav "pravac" kao prva. Osim prve epizode, koja je bila direktan nastavak prethodne sezone, nijedna epizoda mi kao celina nije ostavila neki utisak. Bilo je smešnih scena, ali nekako mi nije to to, valjda sam zato toliko i razvlačila sa prevođenjem, uopšte me nije vuklo da radim dalje. Valjda će biti bolje u trećoj.

Offline MLATA

• Razina 2
« Odgovori #32 u: Travanj 14, 2020, 08:39:42 prijepodne »
kao prvo i osnovno, FENOMENALNO je da radiš sve te prevode, ozbiljnaaaaa količina  :clapp ...
a što se tiče The Office https://www.imdb.com/title/tt0386676/?ref_=nv_sr_srsg_0
pa i tu je bilo "dosadnih" epizoda tj. delova u epizodama, kao i u ovoj seriji sa pojedinim iskricama smešnih dijaloga ili scena, ali to je "cena" koju platimo za volumen ... sve u svemu ovakve serije se po mom mišljenju gledaju kada si opušten i kada želiš da se nasmeješ ... ja sam izdržao kod ove serije svih 80 epizoda i nimalo mi nije žao vremena koje se na to potrošilo, jer to su serije koje "traju" kroz vreme i mogu se ponovo gledati

Offline Carmela Soprano

• TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 2
  • Spol: Ženski
« Odgovori #33 u: Travanj 21, 2020, 16:51:25 poslijepodne »
S03e01 na uploadu, zvanično otvaranje prevođenja treće sezone ;D Deluje daleko bolje nego druga (makar ovih prvih pet koje sam odgledala).
Makar su Stivi vratili njenu ulogu, nije više statista kao u drugoj. Čini se da će ova sezona, za razliku od prethodne, imati neki "pravac" koji je falio drugoj.

Offline coa

• TDDCrew VIP
« Odgovori #34 u: Travanj 25, 2020, 02:18:15 prijepodne »
mrdao od 3x1... nijesam. eonskih dana.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline coa

• TDDCrew VIP
« Odgovori #35 u: Travanj 28, 2020, 10:24:51 prijepodne »
pogledah drugu i trecu. mene su super i dalje.
c/p