Da, znam. Nećemo postati igraonica.
No, ubacih na forum jednu normalnu, pa ako ne bude zainteresiranih, lako je izbisati.
Mahjong
No, sad mi triba pomoć Milana i/ili Siniše.
Igrica je u /forum/Games/Kyodai
Link je do .exe filea. Klikom na link, u ponudi je save, ili close. Kako da se pokrene bez skidanja?
Link je do .rar filea, pa se može skinuti
No, ubacih na forum jednu normalnu, pa ako ne bude zainteresiranih, lako je izbisati.
Mahjong
No, sad mi triba pomoć Milana i/ili Siniše.
Igrica je u /forum/Games/Kyodai
Link je do .rar filea, pa se može skinuti
0
0
Onda ideš ispočetka. Ili oće, ili neće.
