Da nisam pogledao drugu epizodu 3. sezone Graceland, ne bih ni znao da postoji ova stranica, iskreno. Hvala hyde_sb na tome. Drago mi je da je ovde gomila ljudi uz cije prevode sam uzivao u omiljenim serijama, a isto tako mi je drago da I dalje prevodite te "moje" serije (Hawaii five-0, Death in paradise, NCIS LA, Graceland....).

Zelim vam puno uspeha, sto manje ukradenih titlova I sto vise aktivnih clanova, pa da svi uzivamo u omiljenim serijama...

Zelim vam puno uspeha, sto manje ukradenih titlova I sto vise aktivnih clanova, pa da svi uzivamo u omiljenim serijama...
Dobra serija bez dobrog prevoda je samo serija.
0
0