Zna li netko zašto oni već danima na izbaciju svoje verzije za serije? Njihove su mi najdraže, jer nema kidanja na kraju epizoda. Naletio sam na komentar da su oni možda povezani s nedavno ukinutim ****. Ne znam je li ovo istinita informacija.
0
0
Nikad mi nije bilo jasno, niti će, tko uopće skida ove realeasove, jer gotovo uvijek izrežu epizode čim bude zadnji kadar. Nikada nemaju ni tisućinke od odjavne špice.