Jeste za jedan draft?
Kako igrati:
1. Ovo je snake draft što znači da se kreće od 1. do 12. i onda od 12. do 1. s time da onda onaj 12. bira dvaput pošto odmah bira prvi i prvi u novoj rundi.
2. Imate 15 sati da izaberete.
3. Za vaš tim možete izabrati 10 likova iz filmova i televizijskih serija. Doći ćemo do 120 likova na kraju i svako će imati svoj tim.
4. Ako netko zaboravi izabrati, može izabrat skroz na kraju igre. Ako zaboravi dvaput, ispada iz igre.
5. Ovako se bira lik (glumac) - naslov filma ili tv serije.
Naprimjer: Xander (Nicholas Brendon) - Buffy the Vampire Slayer.
Što poslije kad se izabere? E tu sad slijedi ono zbog čega se isplati igrati. Ovo nije izbor za najboljeg lika iako će neki lik imati najviše glasova u svim tim postavljenim anketama kojih će biti 10 u 10 rundi. Kada složite svoj tim, meni ćete slati na pm za prvu rundu samo jednog lika kojeg želite u anketi tako da nitko neće znati kojeg ste lika stavili. To dodaje nepredvidljivost igri jer ako znate ko je stavio prvog, drugog, trećeg, četvrtog lika, lakše je onda postavljati onom koji je na 10. ili 11. mjestu jer već može nekako zaključiti koji bi lik mogao pobijediti radi popularnosti, utjecaja, kvalitete i slično.
Znači da će u svakoj anketi biti 12 likova, moći ćete glasati triput. Jednom slobodno za svojeg lika i dvaput za nekog drugog. Na kraju ćemo sve to zbrojiti i proglasiti pobjednika.
Sad počinju prijave samo napišite prijavljujem se. Tko se prijavi prvi, taj je prvi. Isto vrijedi za drugog, trećeg i tako dalje.
Neka prijave počnu
EDIT:
1. dean.winchester
2. faks86
3. Milan95
4. Bon
5. Gataka
6. godm
7. Ivan
8. tuberajt
9. bilja
Kako igrati:
1. Ovo je snake draft što znači da se kreće od 1. do 12. i onda od 12. do 1. s time da onda onaj 12. bira dvaput pošto odmah bira prvi i prvi u novoj rundi.
2. Imate 15 sati da izaberete.
3. Za vaš tim možete izabrati 10 likova iz filmova i televizijskih serija. Doći ćemo do 120 likova na kraju i svako će imati svoj tim.
4. Ako netko zaboravi izabrati, može izabrat skroz na kraju igre. Ako zaboravi dvaput, ispada iz igre.
5. Ovako se bira lik (glumac) - naslov filma ili tv serije.
Naprimjer: Xander (Nicholas Brendon) - Buffy the Vampire Slayer.
Što poslije kad se izabere? E tu sad slijedi ono zbog čega se isplati igrati. Ovo nije izbor za najboljeg lika iako će neki lik imati najviše glasova u svim tim postavljenim anketama kojih će biti 10 u 10 rundi. Kada složite svoj tim, meni ćete slati na pm za prvu rundu samo jednog lika kojeg želite u anketi tako da nitko neće znati kojeg ste lika stavili. To dodaje nepredvidljivost igri jer ako znate ko je stavio prvog, drugog, trećeg, četvrtog lika, lakše je onda postavljati onom koji je na 10. ili 11. mjestu jer već može nekako zaključiti koji bi lik mogao pobijediti radi popularnosti, utjecaja, kvalitete i slično.
Znači da će u svakoj anketi biti 12 likova, moći ćete glasati triput. Jednom slobodno za svojeg lika i dvaput za nekog drugog. Na kraju ćemo sve to zbrojiti i proglasiti pobjednika.
Sad počinju prijave samo napišite prijavljujem se. Tko se prijavi prvi, taj je prvi. Isto vrijedi za drugog, trećeg i tako dalje.
Neka prijave počnu

EDIT:
1. dean.winchester
2. faks86
3. Milan95
4. Bon
5. Gataka
6. godm
7. Ivan
8. tuberajt
9. bilja
0
0


