Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Tko o čemu, mi o serijama  (Posjeta: 551548 puta)

0 Članova i 8 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline JoxerTM

• TDDCrew User
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #3960 u: Srpanj 10, 2021, 19:53:34 poslijepodne »
Trailer izašao za drugu sezonu TW.
Za po' godine, nadam se da u međuvremenu neću krepat od vrućine, korone ili moždanog udara uzrokovanog zaglupljujućim vijestima:

Offline bebapecic

• Razina 3
  • Spol: Ženski
« Odgovori #3961 u: Srpanj 11, 2021, 01:02:49 prijepodne »
nesto prelistavam temu... uh... prekinuh se... nedje last jir smo ja i beba gledali ove idiote iz parka prikolica pa se sjetih kultnog klipa:

vjerovatno sam vec nedje lijepio ovo, ne zamjerite... oplakah...
kako su se iskrivili ahahahahahahahhahaahahha!
Ma najbolji su  ;D,steta sto vise nema serije,podcast je super.

Offline bilja

• TDDC
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
« Odgovori #3962 u: Srpanj 11, 2021, 15:04:50 poslijepodne »
Tko mi može reči(napisati) kako dodati seriju THE BLACKLIST na popis?!

Nikako. U potforumu "Serije" otvoramo teme samo za serije koje prevodimo ili ocr-amo. Za sve druge pišeš u temi "Tko o čemu mi o serijama".

Offline TONKO

• Razina 1
  • *
« Odgovori #3963 u: Srpanj 12, 2021, 19:45:24 poslijepodne »
Čeka li itko nestrpljivo (osim mene) Amazonovu seriju koju još uvijek zovemo Lord of the Rings?  ;D

Ljestivca je podignuta visoko, sve ćemo viditi.

Offline JoxerTM

• TDDCrew User
« Odgovori #3964 u: Srpanj 13, 2021, 01:28:04 prijepodne »
Ne namjeravam gledat mejnstrim prikvele za mužnju para koji veze sa Tolkienom nemaju.
Umjesto da me neko rasplače ko Jacksonov prvi film koji je tolika uvreda izvorniku da mi je slomio srce, radije ću pokupiti nešto da me potencijalno obraduje i nasmije.

Tako meni za dušu, za tri dana kreće osmodijelna bajkovita komedija The Witch's Dinner.
A radi se o tome da vjerojatno najstarije živuće biće, žena koja ni ne pamti koliko je stara jer ima dojam da je tu bila oduvijek...
Pitajte kretena Jacksoma tko je Tom Bombadil i zašto je tog ključnog lika iskidao van.

I dok je dugovječni Tom Bombadil živio u svom malom nekakvom raju, ovdje dugovječna žena vodi restoran.
U kojem njena jela ispunjavaju želje gostima, ali sve ima svoju cijenu.

Meni se glavna glumica inače sviđa, vidjeli ste koliko je talentirana u nedavnim filmovima Intruder i Unstoppable.
Bar se nadam da ste vidjeli.

Podulji trailer:

EDIT:
Zaboravio sam napisati, stream sa engleskim titlovima dostupan će biti na vikiju, po dvije epizode tjedno samo za pretplatnike neko vrijeme, nekad kasnije će otključati za sve besplatno (uz reklame):
https://www.viki.com/tv/37756c-the-witchs-diner

Offline alterego

• Razina 2
« Odgovori #3965 u: Srpanj 13, 2021, 09:29:22 prijepodne »
Odgledao srpsku seriju Beležnica profesora Miškovića. Serija je totalno glupa i stvarno ne mogu dokučiti pobude koje su me dovele da gledam to do kraja. Kao i pandan Kalkanski krugovi predstavlja dramu sa elementima fantazije. Međutim u njoj je doslovce sve loše, glumci kojima se neda glumiti, šuplja priča, glupi kraj (iako piše kraj 1. Sezone), sve to skupa nepotrebno razvuceno na 12 epizoda. Antipreporuka za tu seriju kao i za spomenutu Kalkanske krugove

P.s. Vjerojatno sam odgledao jer je u Srbiji u zadnje vrijeme izišlo dosta pristojnih serija krimi tematike

Offline SubsMasta

• Razina 2
« Odgovori #3966 u: Srpanj 14, 2021, 19:53:51 poslijepodne »
Odgledao i zadnju epizodu Loki-a i definitivno najkvalitetnije nešto što je Marvel izbacio ako gledamo serije. Sezona 2 je najavljena i jedva čekam.

Offline james

• TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
« Odgovori #3967 u: Srpanj 20, 2021, 12:53:05 poslijepodne »
Pogledao prvu sezonu "The Ranch".Negdje sam u ovoj temi vidio utisak da se A.Kutcher i D.Masterson jos igraju Kelsa i Hydea u ovoj seriji,i to pomalo upropasti dojam.Kad sam se napokon uspio rijesiti tog dojma,serija mi se i svidjela.Iako,po meni seriju nosi S.Elliott koji im glumi oca,pravi onaj tvrdi kauboj starog kova.Na Debru Winger sam slab od "Oficira i gentlemana" pa je ne mogu objektivno iskomentirati.
Citao sam da se u daljnjim sezonama pojavljuje jos par likova iz "Ludih sedamdesetih",Fez (W.Walderama) i Ericov otac (K.Smith).U svakom slucaju,serija se moze pogledati,a ako je i preskocite,necete puno propustiti.Mojih nekakvih 6/10.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

Moja žena je najbolji golman na svitu, sve živo mi brani!