Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Filmovi  (Posjeta: 293655 puta)

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline tuberajt

• Razina 1
  • *
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #2520 u: Lipanj 29, 2020, 14:01:13 poslijepodne »
Ne znam jel bilo. PAD KABALE - youtube, dokumentarni o filantropima i njihovim hobijima. Mel Gibson i ovdje pokazao da je frajer.

Offline DOKILE

• Razina 1
  • *
« Odgovori #2521 u: Lipanj 29, 2020, 23:25:10 poslijepodne »
Odgledao film The Summit (2012),dokumentarac o pokusaju planinara da se popenju na planinski vrh K2,i danu kada ih je poginulo jedanaestoro,najvise u istoriji planinarenja.....odlican dokumentarac,dosta potresan jer je sve snimano kamerom iz prve ruke...

Richard Jewell (2019),biografski film o cuvaru koji je otkrio postavljenu improvizovanu bombu u parku gde se odrzavao koncert  za vreme Olimpijskih igara u Atlanti 1996 godine,gde je prosao golgotu od nacionalnog heroja,koji je sacuo vise zivota,do glavnog osumnjicenog da je sam postavio bombu u parku da bi postao slavan....

Offline Bugarak

• Razina 2
« Odgovori #2522 u: Srpanj 01, 2020, 08:52:48 prijepodne »
Odgledao sinoć The Two Popes (https://www.imdb.com/title/tt8404614/?ref_=nv_sr_srsg_0)
Film je odličan. Moram da demantujem sebe od prošli put. Anthony Hopkins je trebao a dobije Oskara za najboljeg glumca. Odlično je odgluimio Ratzingera.

Offline SubsMasta

• Razina 0
« Odgovori #2523 u: Srpanj 03, 2020, 18:12:25 poslijepodne »
Gledao The Gentlemen. Odličan. Klasični Guy Ritchie s pravo dozom humora u ovom krimiću.

Offline Kolar

• Razina 0
« Odgovori #2524 u: Srpanj 09, 2020, 20:21:40 poslijepodne »
Extraction (2020)
https://www.imdb.com/title/tt8936646/?ref_=nv_sr_srsg_0
Pogledao, i preporučio za izbegavanje. Prilično je jako ocenjen pa sam zato dao link. Klasična američka akcija koju sam morao u pojedinim momentima da ubrzavam. Ocene na IMDB su totaalno nerealne, očigledno da su botovi zauzeli i ovaj sajt.

Offline JoxerTM

• TDDCrew User
« Odgovori #2525 u: Jučer u 00:17:54 »
Extraction je jako dobar akcijski film i ne znam što ti točno tu smeta. Niti zašto si nešto ubrzavao.

Reć ću ti šta meni smeta, a to sam već pisao da mi se nevjerojatno gadi. Kad film ili epizoda serije počne nekakvim džumbusom pa stane i napiše "x vremena prije". Da citiram nekoga sa sajta: meni narastu rogovi.
To preseravanje prije određenog vremena radi i ovaj film, 2 i po minuta nakon početka:

Iako nelogičan na trenutke, film je zabavan - za one koji vole pucačine. Dobar je i kao izbor za gledanje u društvu jer nea tu drame, nikome neće bit dosadno.
Ima i interesantan dvosmislen kraj (zamućeni lik koji možda jest, a možda i nije MC).

imdb prosječnu ocjenu treba uvijek ignorirati.
Pročitaj nekoliko user reviewa prije nego kreneš gledat neki film, lako je prokljuviti što je pisao bot, što je pisao netko ko nije film uopće gledao, što je pisao mrzitelj nekoga iz filma, a što dolazi od nepisamene američke publike ili producentovih plaćenika.

Od mene preporuka ali imajte na umu da se radi o holivudskom, a ne južnokorejskom akciću.
Znači još jedna površna priča gdje su akcijske scene same sebi svrha, a gdje sve što nije amerika je prikazano kao kriminalci i prosjaci. No akcijske scene su ekstra, stoga mozak na pašu i dobro ćete se zabaviti.