Kakav nož u leđa od dojučerašnjih saboraca. 
Žao mi je samo što sam mislio da je banda na titlovima, a ispalo obrnuto.
Za odgovornog (pretpostavljam Limuna) samo jedna poruka, koja zbog maloletnika ide u spojler...

Žao mi je samo što sam mislio da je banda na titlovima, a ispalo obrnuto.
Za odgovornog (pretpostavljam Limuna) samo jedna poruka, koja zbog maloletnika ide u spojler...
Spoiler
Napuši se kurca, majmune. 

0
0

ništa se ne brini, za svaki problem postoji rješenje
.